AKTUALNOŚCI

 

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. wraz z klastrem MedSilesia, zaprasza wszystkich chętnych na spotkania w ramach MedicaSilesia Meetings 2019, które odbędą się podczas XVI Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej.

Kongres organizowany przez Centrum Onkologii – Instytut Marii Curie-Skłodowskiej Oddział w Gliwicach, we współpracy z Polskim Towarzystwem Fizyki Medycznej oraz Oddziałem Śląskim Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych i Fizyki Medycznej przy pomocy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju będzie miał miejsce w Gliwicach na terenie Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice w dniach od 12 do 15 czerwca. Będzie to 16. edycja wydarzenia. Celem sympozjum jest popularyzacja zastosowań fizyki w medycynie, inżynierii biomedycznej oraz ochronie przed promieniowaniem. Spotkanie uświetnią cenieni specjaliści ze świata Radioterapii Onkologicznej i Fizyki Medycznej, zaplanowano także prezentację około 100 plakatów związanych z tematyką wydarzenia.

Integralną częścią Kongresu będzie 3. konferencja naukowa „Radioterapia Wysokiej Precyzji” oraz „Spotkanie Sekcji Radioterapii PTFM”. Tematyka Kongresu związana jest z radioterapią, medycyną nuklearną, diagnostyką obrazową, promieniowaniem niejonizującym oraz sygnałami i informatyką medyczną. Wykłady rozpoczynają się 12 czerwca 2019 o godzinie 15:00 w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, ul.Bojkowska 37, 44-100 Gliwice. Zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza Fizyków Medycznych, Lekarzy, oraz Elektroradiolgów.

Więcej informacji o wydarzeniu w zakładce MedicaSilesia Edycja 2019

Rejestracja na Kongres: http://kongresptfm2019.io.gliwice.pl/

 

IMG 20171116 115148

 

IMG 20171116 115157

 

IMG 20171116 115224

 

 Współorganizatorzy:

 

coi

 

gapr

 

PTFM

Partnerzy:

 

medsilesia

 

kkk logoPionoweCMYK

Patronat medialny:

 rz  ifm  europerspektywy

 


logo slaskie czarne rgb

Zadanie publiczne MedicaSilesia Meetings 2019
Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego

Kontakt

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

Partnerzy

  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji